World Series of Poker Circuit National Championship: Jonathan Poche vezeti a döntő asztalt

World Series of Poker Circuit National Championship: Jonathan Poche vezeti a döntő asztalt 0001

Kialakult a döntő asztal a World Series of Poker Circuit National Championshipen: már csak kilencen vannak versenyben.

Az 1.000.000 dolláros Freeroll első napjáról a 100 indulóból 35-en jutottak tovább a második felvonásra, s a legtöbb zsetonnal La Sengphet várta a folytatást. A hölgy a 2. napon sem tétlenkedett, kemény, agresszív játékával a chip count második helyén várhatja a final table-t. Nála több zsetonnal csak Jonathan Poche dicsekedhet.

Az egyik nagy esélyes, Kyle Cartwright már nem szólhat bele a végső győzelembe, mivel be kellett érni a 27. hellyel: hiába mutatott királyokat egy {q-Spades}{10-Spades} ellen, ellenfele már a turnön két párra erősödött.

Nem sokkal később egy másik sztár, Dwyte Pilgrim is elköszönt, mivel {8-Spades}{8-Clubs}-a kevés volt egy {a-Spades}{a-Clubs} ellen.

A buborék Doug "Rico" Carli lett, aki {k-Spades}{q-Hearts}-t mutatva simán kikapott Adam Hui {a-Diamonds}{a-Hearts}-ától. Így kialakult a nem hivatalos döntő asztal, már pénzbe ért a csapat, de még valakinek ki kellett esnie, hogy befejeződjön a nap. Ez a szerencsétlen Huy Nguyen volt, a 10. hellyel $27.500-t keresett.

Döntő asztal:

SzékJátékosChip CountBBChip %
1Charles Moore65,500133.3%
2Adam Hui239,0004811.9%
3Drazen Ilich118,000245.9%
4Jonathan Poche534,00010726.7%
5Josh Evans222,5004511.1%
6La Sengphet245,0004912.3%
7Sam Barnhart166,000338.3%
8James Anderson235,0004711.8%
9Matthew Lawrence140,000287%

TOVÁBBI CIKKEK

Kapcsolódó Versenyek

Mi a véleményed?