2011 PokerStars.net APPT Melbourne 3. nap: Willcocks vezeti a döntő asztalt

Phillip Willcocks

Déjá vu a melbourne-i Crown Poker Roomban: újra Phillip Willcocks végzett az első helyen a PokerStars.net Asia Pacific Poker Tour (APPT) Main Eventjének 3. napján.

Willcocks kétszer annyi zsetonnal vághatott neki a harmadik felvonásnak, mint a chip count második helyén álló követője, és nem volt ez másképp a nap zárásakor sem, hiszen Willcocks 2.317.000 zsetonja több mint kétszer annyi, mint a második helyezett stackmennyisége.

Willcocks mellett sokáig jól állt Koray Turker is, egészen addig, amíg össze nem találkoztak egy nagy partiban. Igaz, Turker csakis magának köszönheti a búcsúját, hiszen az egészségesnél is sokkal agresszívabb volt. A {7-Hearts}{3-Clubs}{5-Clubs}{3-Spades}{2-Clubs} boardon hívta végig az utcákat, s még a riveren sem látta be, hogy besült a sorhúzója ({q-Diamonds}{4-Hearts}), és all-inre hívta Willcocksot, aki {k-Clubs}{10-Clubs}-et mutatva flushsel húzta be a hatalmas potot. Turker a 28. helyen végzett, amiért 8.600 dollárt tehetett zsebre.

A nagy nevek is mind kipotyogtak, nincs már versenyben sem a PokerStars profija, Keiran Harris, sem pedig Ricky Kroesen, Antonis Kambouroglou, Michael Guzzardi és James Obst.

SzékJátékosOrszágChip CountBBsZseton %
1Eddie MascardiAusztrália335,00033.54.4%
2Van MarcusAusztrália346,00034.64.5%
3William JonesAusztrália730,000739.5%
4Phillip WillcocksÚj-Zéland2,317,000231.730.5%
5Michael FrydmanAusztrália741,00074.19.6%
6Phares BouyaAusztrália910,0009111.8%
7Julius ColmanAusztrália513,00051.36.6%
8Leo BoxellAusztrália1,170,00011715.2%
9Jackson ZhengÚj-Zéland640,000648.3%

TOVÁBBI CIKKEK

Kapcsolódó Versenyek

Kapcsolódó Játékosok

Mi a véleményed?