Global Poker Index: Jason Mercier maradt az élen

Jason Mercier

Szokásos jelentésünk következik a Global Poker Index érdekesebb eseményeiről. A listát ezen a héten is megkaptunk a legjobb 300 tornapókeresről, amelyet a GPI hivatalos weboldalán találsz meg. Röviden ezúttal is leírjuk a pontszámítás lényegét: a rendszer minden játékos élőtorna-eredményét rögzíti 1000 dolláros beülő felett és szorzókkal látja el az egyes eredményeket hat kategóriában. Egy kategória fél évet jelent, minél újabb egy eredmény annál több pontot ér. Nincs változás az élen, Jason Merciermaradt a trónon.

Top 10 október 22-ig

HelyezésJátékosPontszámVáltozás az előző héthez képest
1Jason Mercier2,905.72--
2Bertrand “ElkY” Grospellier2,759.03--
3Marvin Rettenmaier2,686.55--
4Philipp Gruissem2,565.60+2
5Andrew Lichtenberger2,557.27-1
6Dan Smith2,545.02+2
7Steve O'Dwyer2,496.85-2
8Phil Hellmuth2,421.95-1
9Mike Watson2,395.93+2
10Vanessa Selbst2,376.06+3

Miután a múlt héten repült a legjobb tízből, Vanessa Selbst most visszatért az élmezőnybe, köszönhetően az $5,000 No-Limit Hold'em eventen aratott győzelmének a Festa Al Lago sorozatban. Az 55 játékost felvonultató viadalon $90,693-t nyert.

Üdv a GPI-ben

Justin Young visszatért ezen a héten a GPI-be, miután az $5,000 No-Limit Hold'em eventen heads-upot játszott a Festa Al Lago sorozatban - $61,353-t nyert.

New Additions

JátékosGPI pontszámGPI helyezés
Justin Young1,263.50196.
Zachary Korik1,093.90284.
Chris Bjorin1,087.09288.
Mike Gorodinsky1,084.61292.
Ty Reiman1,078.86293.
Brian Hastings1,076.79295.
Eddy Sabat1,075.96296.
Simeon Naydenov1,075.21297.
Aaron Jones1,073.13298.
Maxi Lehmanski1,072.53299.

Carla Solinas, David Bach, Dominik Nitsche, Ignat Liviu, Jake Bazeley, Jason Tompkins, Jess Yawitz, Koen De Visscher, Marc Inizan, és Stephane Albertini ezen a héten elköszönt a GPI-től.

Fent és lent

A legnagyobb javítást ezen a héten Ana Marquez vitte véghez, miután pénzbe ért az EPT Berlin Main Eventjén áprilisban.

Legnagyobb javítók

HelyezésJátékosPontszámVáltozás az előző héthez képest
33.Tom Marchese2,017.66+23
81.Igor Kurganov1,682.25+22
107.Dan Shak1,556.64+17
110.Mihai Manole1,541.21+17
115.Kyle Bowker1,517.73+24
121.Andrey Zaichenko1,503.51+39
130.Cary Katz1,485.79+32
183.Joe Kuether1,302.07+41
193.Ana Marquez1,264.65+63
229.Dana Kellstrom1,195.42+62

Anton Wigg bukta a legnagyobbat a héten, 112 pozíciót zuhant.

Legnagyobb bukók

HelyezésJátékosPontszámVáltozás az előző héthez képest
136.Dimitar Danchev1,477.02-44
160.Mustapha Kanit1,381.90-44
161.Andrey Pateychuk1,376.21-37
165.Elio Fox1,355.20-40
190.Anton Wigg1,271.90-112
201.Alessio Isaia1,253.62-
227.Yorane Kerignard1,206.80-46
238.Brian Hawkins1,172.15-55
263.Jan Bendik1,121.19-72
300.David Paedes1,068.49-65

Mi várható?

Jönnek a $10,000 Main Event Festa Al Lago eredményei, Marvin Rettenmaier, David "Doc" Sands és Matt Waxman kaszált nagyot.

TOVÁBBI CIKKEK

Kapcsolódó Játékosok

Mi a véleményed?