Global Poker Index: Dan Smith maradt az élen

Tim Reilly

Szokásos jelentésünk következik a Global Poker Index érdekesebb eseményeiről. A listát ezen a héten is megkaptunk a legjobb 300 tornapókeresről, amelyet a GPI hivatalos weboldalán találsz meg. Röviden ezúttal is leírjuk a pontszámítás lényegét: a rendszer minden játékos élőtorna-eredményét rögzíti 1000 dolláros beülő felett és szorzókkal látja el az egyes eredményeket hat kategóriában. Egy kategória fél évet jelent, minél újabb egy eredmény annál több pontot ér.

Top 10 február 11-ig

HelyezésJátékosPontszámVáltozás az előző héthez képest
1Dan Smith3,340.95--
2Marvin Rettenmaier3,085.58--
3Jason Mercier3,061.86--
4Bertrand "ElkY" Grospellier3,055.65--
5Joseph Cheong2,927.17--
6Andrew Lichtenberger2,892.60--
7Bryn Kenney2,883.92+3
8Vanessa Selbst2,816.39-1
9David Sands2,809.81-1
10Mike Watson2,801.58+1

Az egyetlen valamire való mozgás a TOP 10-ben Bryn Kenney nevéhez fűződik, aki a 7. helyre ugrott előre. Sikerének titka, hogy az ötödik helyen végzett a 85 jelentkezőt felvonultató€10,000 No-Limit Hold'em High Roller eventen az EPT Deauville-en, amiért €64,100-t kapott.

Üdv a GPI-ben

A GPI-ben 13 új jáékost üdvözölhettünk. Köztük Jeff Hakimot, aki a 180. helyre ugrott előre. Hakim a 8. helyen végzett a Main Eventen az EPT Deauville-en, amiért €60,000-t kapott.

Új belépők

JátékosTotál GPI pontszámGPI helyezés
Jeff Hakim1,365.70180.
Matthias De Meulder1,318.12199.
Walid Bou Habib1,310.00202.
Andrey Pateychuk1,191.77247.
Dmitry Gromov1,185.96253.
Casey Kastle1,169.47259.
Stephane Benadiba1,145.48271.
Tim Reilly1,134.23278.
Bernard Guigon1,129.77283.
Eric Sfez1,127.04286.
Paul Guichard1,121.63289.
Michel Abecassis1,111.77293.
Enver Abduraimov1,103.02298.

Kikerült ezen a héten a GPI-ből Anthony Gregg, Bruno Fitoussi, Daniele Mazzia, David Diaz, Dominykas Karmazinas, Frederik Jensen, Grant Levy, Harrison Gimbel, Jeremy Kottler, Joseph Couden, Josh Brikis, Jude Ainsworth és Nicolas Levi.

Fent és lent

A legtöbbet ezúttal Vojtech Ruzicka javította, aki a €10,000 No-Limit Hold'em High Roller eventen az EPT Deauville-en €313,000-t nyert.

Legtöbbet javítók

HelyezésJátékosPontszámVáltozás az előző héthez képest
61.Davidi Kitai1,917.33+75
73.Alex Dovzhenko1,859.94+47
80.Zimnan Ziyard1,797.23+68
97.Yury Gulyy1,712.72+64
125.Salvatore Bonavena1,596.06+46
135.Vojtech Ruzicka1,563.91+111
167.Kent Lundmark1,420.35+60
185.Steve Silverman1,348.32+100
192.Kenny Hallaert1,336.44+94
195.Sergii Baranov1,328.06+57

Kiesett a pikszisből Athanasios Polychronopoulos, aki elvesztette pontjait, amiket a WPT Parx Open Poker Classicon elért 11. helyéért kapott.

Legnagyobb bukók

HelyezésJátékosPontszámVáltozás az előző héthez képest
119.Brock Parker1,613.02-31
209.Sam Trickett1,301.22-39
221.Victor Ramdin1,265.44-38
235.Chino Rheem1,223.63-41
238.Jean-Noel Thorel1,210.95-41
255.Timothy Chang1,179.36-37
257.Nick Grippo1,173.95-50
261.Vyacheslav Igin1,165.64-35
266.Jake Bazeley1,159.10-51
299.Athanasios Polychronopoulos1,102.55-54

Mi várható?

Hamarosan kezdődik WPT Lucky Hearts Poker Open .

TOVÁBBI CIKKEK

Mi a véleményed?