Global Poker Index: Marvin Rettenmaier visszatért az élre

Marvin Rettenmaier

Szokásos jelentésünk következik a Global Poker Index érdekesebb eseményeiről. A listát ezen a héten is megkaptunk a legjobb 300 tornapókeresről, amelyet a GPI hivatalos weboldalán találsz meg. Röviden ezúttal is leírjuk a pontszámítás lényegét: a rendszer minden játékos élőtorna-eredményét rögzíti 1000 dolláros beülő felett és szorzókkal látja el az egyes eredményeket hat kategóriában. Egy kategória fél évet jelent, minél újabb egy eredmény annál több pontot ér.

Top 10 február 25-ig

HelyezésJátékosPontszámVáltozás az előző héthez képest
1Marvin Rettenmaier3,263.36+1
2Jason Mercier3,061.86+1
3Dan Smith3,053.03-2
4Bertrand "ElkY" Grospellier2,982.95--
5Mike Watson2,915.02+1
6Joseph Cheong2,904.72-1
7Bryn Kenney2,842.37--
8Andrew Lichtenberger2,798.09--
9Vanessa Selbst2,780.76--
10Michael Mizrachi2,761.40+2

Dan Smith lecsúszott az élről, miután elvesztette a European Poker Tour Barcelona €10,000 No-Limit Hold'em Heads-Up eventjén elért 4. helyéért kapott pontokat.

Ezzel szemben Marvin Rettenmaier World Poker Tour Badenen elért ötödik helyének köszönhetően elfoglalta helyét a trónon.

Üdv a GPI-ben

Hat új játékos bukkant fel ezen a héten a GPI-ben, köztük Nicholas Verkaik, aki a 253. helyen találta magát.

Új belépők

JátékosTotál GPI pontszámGPI helyezés
Nicholas Verkaik1,184.98253.
Viliyan Petleshkov1,146.62269.
Rodger Johnson1,145.48270.
Chris Tryba1,111.65292.
Jeremy Kottler1,093.95299.
Grant Levy1,089.80300.

Ezen a héten kiesett a GPI-ből Ali Eslami, Allen Cunningham, Amir Lehavot, Barry Greenstein, Nacho Barbero és Leo Fernandez.

Fent és lent

A legnagyobb ugrást ezen a héten Galen Hall eszközölte, aki a 2. lett az $5,100 No-Limit Hold'em side eventen (nyereménye $85,550) a 2013 L.A. Poker Classicon.

Legtöbbet javítók

HelyezésJátékosPontszámVáltozás az előző héthez képest
100.Ismael Bojang1,699.09+75
102.Ana Marquez1,680.89+49
124.Steven Silverman1,597.92+60
171.John Dolan1,398.93+47
185.Galen Hall1,357.73+110
202.Dan Murariu1,306.15+41
208.Matt Giannetti1,292.39+66
209.Koen De Visscher1,289.93+48
214.Samantha Cohen1,276.56+66
223.Hans Winzeler1,260.30+40
233.Eric Baldwin1,226.03+42

Sean Jazayeri bukta a legnagyobbat ezen a héten.

Legnagyobb bukták

HelyezésJátékosPontszámVáltozás az előző héthez képest
152.McLean Karr1,471.54-32
194.Greg Mueller1,328.99-31
204.Dan Kelly1,304.69-55
244.Fernando Brito1,197.11-47
256.Jesse Martin1,176.21-66
271.Jean-Noel Thorel1,144.61-34
272.Jason Somerville1,140.15-58
283.Sean Jazayeri1,128.46-83
286.Laurent Polto1,126.07-54
289.Pail Lieu1,115.79-41
297.Mikhail Petrov1,100.24-31

Mi várható?

A 2013 WPT L.A. Poker Classic Main Eventjének végeredménye sok pontot hoz majd az érintetteknek.

TOVÁBBI CIKKEK

Mi a véleményed?